Jdi na obsah Jdi na menu
 


VOLEJBAL - RAKOVNÍK

Obrazek

Volejbalový oddíl VK Rakovník úspěšně funguje již dlouhá desetiletí a patří ke stálicím na naší volejbalové scéně. "A" tým mužů je tradičním účastníkem 2.ligy kde se vždy umisťuje na předních pozicích. Mezi největší úspěchy klubu bezesporu patří postup do 1.ligy v roce 2001 odkud bohužel po dvou letech sestoupil zpět do 2.ligy. V loňské sezoně tým obasdil nečekaně velice slušné třetí místo. "B" tým mužů působí v KP II se střídavými slabšími a silnějšími sezonami.

"A" tým žen, přestože je sužován nedostatkem hráček stabilně působí v KP I a tradičně bojuje o nejvyšší příčky. "B" tým žen složený převáně z mladých hráček a dorostenek si aktuálně v soutěži KP II vede nadmíru dobře a po podzimní části je na prvním místě.

Dlužno podotknout, že veškeré volejbalové dění v Rakovníku je možné pouze díky obětavé práci lidí, kteří neváhají svůj volný čas položit na oltář úspěchů a zejména rozvoji rakovnického volejbalu. Díky nim mají hráči a hráčky takové podmínky, které by v jiných klubech jen stěží hledali. Za všechny jmenujme zejména manažera klubu Petra Němečka bez jehož úsilí a manažerských schopností by klub byl sotva tam kde je. Ale dík patří i ostatním trenérům a funkcionářům jako je Michal Kriško, Honza Křikava, Luděk Jirka, Luděk Štíbr a dalším (na ty co jsem zapomněl se omlouvám :-)), jejichž poctivá práce zůstává často nedoceněna.

Jméno a příjmení:Jan Křikava
Funkce:Prezident klubu
Mobil:+420 776 313 547
E-mail:hkrikava@rakovnik-info.cz
Adresa:
Jméno a příjmení:Petr Němeček
Funkce:Manager klubu
Mobil:+420 608 922 129
E-mail:pnemecek@rakovnik-info.cz
Adresa:
Jméno a příjmení:Michal Kriško
Funkce:Trenér týmu mužů "A"
Mobil:+420 724 924 594
E-mail:mkrisko@rakovnik-info.cz
Adresa:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář